Wycieczka do Baszni Dolnej

Dnia 06.06.2018r. uczniowie klas trzecich odwiedzili Kresową Osadę w Baszni Dolnej, czyli Park Rozrywki i Edukacji, gdzie dzieci wzięły udział w ciekawych warsztatach i wspólnych zabawach.
Jednym z warsztatów było pieczenie muffinek , gdzie dzieci zapoznały się ze składnikami i sposobem ich połączenia. Kolejne warsztaty odbywały się u kowala, gdzie dzieci obserwowały wypalanie i wykuwanie podkowy. Każdy uczeń miał także możliwość wykucia na specjalnej sztabce własnego rysunku, bądź napisu. Dziewczęta z kolei chętnie wzięły udział w warsztatach w malowaniu na drewnie. Następnie odbyła się lekcja historii w muzeum, gdzie uczniowie zapoznani zostali z historią tych terenów z XVII wieku oraz z tradycyjnymi strojami szlacheckimi. Wszystkie atrakcje uwieńczone ostały szaleństwami na placu dmuchanych zjeżdżalni. Zapraszamy do krótkiej fotorelacji.

>>GALERIA ZDJĘCIOWA<<

Wychowawcy klas: