SPOTKANIE Z SIATKARZEM PLUS LIGI TOMASZEM KOWALSKIM

W poniedziałek 21.05.2018 r. gościliśmy w naszej szkole Pana Tomasza Kowalskiego – utytułowanego siatkarza, wielokrotnego reprezentanta Polski juniorów i młodzików.
Obecnie zawodnika klubu Stocznia Szczecin. Swoją profesjonalną karierę nasz gość rozpoczął w Gwardii Wrocław, stamtąd przeniósł do kuźni polskich talentów SMSu Spała, następnie był zawodnikiem: Asseco Resovii Rzeszów, KPS Siedlce, MKS Banimex Będzin i AZS Częstochowa. Pan Tomek opowiadał  nie tylko o swojej pasji, którą jest siatkówka, ale także o promocji zdrowego stylu życia, wzajemnym szacunku i o wytrwałości w dążeniu do wyznaczonego celu. Uczniowie z klasy II i IIIa z podziwem słuchali wypowiedzi naszego gościa, zadawali ciekawe pytania oraz podziwiali przyniesione przez Pana Tomka medale i inne siatkarskie pamiątki. Po krótkiej prelekcji nasz gość przeprowadził wśród dzieci profesjonalny trening. Rozpoczął się on od rozgrzewki, następnie uczniowie uczyli się odbijać piłkę sposobem dolnym, zachowując przy tym odpowiednią postawę ciała, a także oburącz sposobem górnym. Dzieci podjęły także próbę serwowania piłki. Zajęcia te przebiegły w miłej i sympatycznej atmosferze. Dostarczyły także wiedzy i nowych umiejętności. Spotkanie uczniów z mistrzem zrobiło naprawdę duże wrażenie. Panu Tomkowi bardzo dziękujemy za poświęcony czas i życzymy sukcesów w życiu zawodowym, jak i prywatnym.

>>GALERIA ZDJĘCIOWA<<
wych. IIIa