Insccenizacja Bajki o Misiu Łasuchu

25 października przedszkolaki z oddziału 0a i 0b zaprosiły rodziców na inscenizację Bajki o Misiu Łasuchu.
Nowo oddana sala gimnastyczna zapewniła przestrzeń nie tylko dla małych aktorów, ale także dla licznie przybyłych gości. Nauka ról, tekstów piosenek oraz kroków tanecznych wymagała od dzieci ogromnego zaangażowania. Pomimo niewielkiego stresu każdy przedszkolak pięknie wyrecytował wyuczone kwestie. Zaśpiewane piosenki oraz towarzyszące im wesołe pląsy niejednokrotnie zachęciły młodszych widzów do wspólnej zabawy. Dzieci zachęcone sukcesem zaprosiły na przedstawienie także swoich starszych kolegów z klas I, II i III, które odbyło się 27 października. Koledzy i koleżanki chętnie wtórowały przedszkolakom podczas śpiewanych piosenek, zaś piękne stroje wywołały uśmiech na twarzach grona nauczycielskiego. Jak na każdą bajkę przystało i ta zainscenizowana przez dzieci zakończyła się morałem. Przedszkolaki przypomniały wszystkim, że łatwiej jest nam zmagać się z losem, gdy pomagamy sobie nawzajem. Nie zapominajmy także o ważnym przesłaniu, które podsumowało występ dzieci: „Przyjaciel Ci zawsze pomoże w potrzebie”.
        Bardzo dziękujemy wszystkim za przybycie i okazane wsparcie dla naszych małych aktorów.

Opracowanie:
Wychowawczynie Punktu Przedszkolnego