Zdrowa i kolorowa sałatka owocowa - zajęcia w Punkcie Przedszkolnym

6 października dzieci z Punktu Przedszkolnego przygotowały pyszna sałatkę owocowa. Sezon na pyszne jesienne owoce trwa! Nie zapominamy o tym także w przedszkolu. Każde dziecko  już wie, jak ważne są dla nas owoce – nie tylko dlatego, że są smaczne, ale przede wszystkim – zawierają mnóstwo witamin, które chronią i wzmacniają nasz organizm. Dlatego też postanowiliśmy zrobić sałatkę owocową. Kiedy wszystko już było gotowe, przystąpiliśmy do krojenia i mieszania owoców oraz degustacji. Przedszkolaki stwierdziły, że własnoręcznie przygotowany posiłek jest pyszny i szybko trafił do ich brzuszków.

>>GALERIA ZDJĘCIOWA<<
Opracowała: