Przedstawienie pt. „Wielkanocne tradycje i zwyczaje”

10 kwietnia b.r. odbyło się w naszej szkole przedstawienie z okazji Świąt Wielkanocnych w wykonaniu uczniów klasy I i II a. Dzieci przybliżyły wszystkim zebranym piękne polskie zwyczaje i tradycje związane z tymi najważniejszymi w roku świętami. Barwne dekoracje, wielkanocny koszyczek i symboliczny śmigus-dyngus dodawały kolorytu i wprowadzały w nastrój Świąt Zmartwychwstania Pańskiego. Świąteczne życzenia, wiersze, piosenki i humorystyczna inscenizacja wywołały wśród uczniów wielki entuzjazm i radość.  Dzięki temu przedstawieniu teraz jeszcze bardziej jesteśmy świadomi istoty świąt Wielkiej Nocy.

wych. kl. IIa  M. Kmieć
wych. kl. I  J. Kwietniowska