FINAŁ MIĘDZYSZKOLNEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO „NAJORYGINALNIEJSZA KARTKA WIELKANOCNA”

5 kwietnia 2017 r. w naszej szkole miało miejsce ważne wydarzenie – rozstrzygnięcie międzyszkolnego konkursu plastycznego pt. „Najoryginalniejsza Kartka Wielkanocna”. Konkurs adresowany był do uczniów rzeszowskich szkół podstawowych i cieszył się dużym zainteresowaniem. Wpłynęło 83 prace z 13 szkół. Wiele oryginalnych i ciekawie wykonanych prac zostało wyróżnionych, a laureaci otrzymali okolicznościowe dyplomy oraz  nagrody rzeczowe ufundowane przez Dyrektora szkoły. Wręczenie dyplomów i nagród poprzedziło świąteczne przedstawienie w wykonaniu uczniów klas I i IIa. Spotkanie to było także wspaniałą okazją do wymiany doświadczeń, inspiracji artystycznych, miłych wrażeń i przygotowaniem do tradycyjnego spędzania Świąt Wielkanocnych.

Poniżej przedstawiamy listę laureatów:

I kategoria – kl. I – III
I miejsce  – Lidia Chmura SP Sióstr Pijarek
II miejsce –  Natalia Witalec SP nr 9
III miejsce –  Maria Nowocień ZS nr 3

II kategoria – kl. IV – VI
I miejsce – Piotr Błahut SP nr 7
II miejsce –  Kinga Palczewska SP nr  9
III miejsce – Magdalena Cwynar SP nr 7

Wszystkim uczestnikom gratulujemy niezwykłych umiejętności plastycznych i dziękujemy za udział w konkursie.

Organizatorzy:
wych. kl.IIa  M. Kmieć