,,Teatrzyk Art-Re z Krakowa w Punkcie Przedszkolnym ze spektaklem ,, Rubinowy książę”

7.03.2017r. w Punkcie Przedszkolnym po raz kolejny gościli aktorzy ze Studia Małych Form Teatralnych Art-Re z Krakowa. Tym razem przyjechali z przedstawieniem  ,, Rubinowy książę”. Była piękna muzyka, barwne kostiumy, ciekawa historia. Wszystkie przedszkolaki oraz uczniowie klasy pierwszej z uwagą śledzili losy głównych bohaterów baśni o Rubinowym księciu.  W czasie spektaklu dzieci miały możliwość czynnego w nim uczestnictwa. Spektakl jak zwykle zakończył się ogromnymi brawami i uśmiechem na twarzy każdego dziecka.

Opracowała:
Magda Kusz