Podsumowanie pracy dydaktyczno - wychowawczej za I semestr w roku szkolnym 2016/2017.

30 stycznia 2017 roku odbyło się uroczyste podsumowanie pracy szkoły za I semestr w bieżącym roku szkolnym. Klasy młodsze wzięły udział w Apelu Szkolnym, na którym Dyrektor szkoły omówił efekty pracy poszczególnych klas oraz wyróżnił poszczególnych uczniów zasługujących na miano Wzorowego Ucznia. Nagrodzeni uczniowie otrzymali Dyplomy Wzorowych i Wyróżniających się uczniów w nauce. Dyrektor zachęcił wszystkich zebranych uczniów do dalszej pracy w nauce i osiągnięcia jeszcze większych sukcesów na koniec roku szkolnego. Dla najlepszych z nich zostanie przyznana Nagroda Główna Dyrektora Szkoły. Również wybrani uczniowie klas starszych zostali podobnie nagrodzeni za wysokie wyniki w nauce za I półrocze. Szkoła również osiągnęła wysokie wyniki w sporcie. Nazwiska wyróżnionych uczniów w dyscyplinach sportowych, w pierwszym półroczu, dołączyły do najlepszych w szkole. Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy.

Wychowawca klasy 3A
mgr Elżbieta Siorek

Klasa II A

Klasa II B