Świąteczne pierniczki

Klasa IIa

Śniegu za oknem niewiele, ale uczniowie klasy IIa pamiętają o świątecznych przygotowaniach. W piątek, 16 grudnia i we wtorek 20 grudnia drugoklasiści piekli i dekorowali słodkościami pierniczki. Kolorowy lukier, posypki i inne ozdoby królowały na stołach. W klasie panowała miła i sympatyczna atmosfera, a dzieci w wielkim skupieniu tworzyły słodkie dzieła. Część smakołyków została zjedzona od razu przez dzieci. Kilka miało szczęście zawisnąć na klasowej choince, a resztę pierniczków uczniowie postanowili zabrać do domów i ozdobić nimi swoje choinki.

wych. kl. II a M. Kmieć

Klasa IIb