Dzień otwartych koszar

25 listopada 2016 roku klasa III a i klasa III b oraz uczniowie klas piątej i szóstej skorzystali z drugiego już zaproszenia do udziału w "Dniu Otwartych Koszar" zorganizowanych z okazji święta 1 Batalionu Strzelców Podhalańskich w Jednostce Wojskowej przy ul. Lwowskiej w Rzeszowie. Uczniowie oglądali uzbrojenie żołnierzy oraz pojazdy wojskowe. Przy każdym stanowisku słuchali ciekawych informacji na temat oglądanego sprzętu oraz zadawali pytania, które nasuwały się dzieciom w czasie słuchania informacji. Szczególnie dużą popularnością cieszyła się ścianka wspinaczkowa, z której skorzystało prawie każde dziecko. Również skosztowaliśmy prawdziwej, żołnierskiej zupy grochowej, która smakowała wyśmienicie. Na zakończenie oglądnęliśmy defiladę pododdziałów wojskowych. Mimo, że tamtego dnia trochę dokuczał nam chłód, wróciliśmy do szkoły bogatsi w nowe doświadczenia związane ze służbą w wojsku. Składamy serdeczne podziękowanie Panu Grzegorzowi Rudnickiemu, który zaprosił nas na to spotkanie.

OBSZERNA GALERIA ZDJĘCIOWA Z WYCIECZKI:    >>KLIKNIJ<<

wych. kl. III a