Zabawa andrzejkowa klas trzecich

24 listopada odbyła się zabawa andrzejkowa klasy III a i III b. Uczniowie w tym dniu wzięli udział w magicznym spotkaniu, pełnym wróżb, radości i zabawy. Tańce i zabawy muzyczno - ruchowe były przeplatane wieloma wróżbami takimi jak: wróżba z butami, magiczne liczby, moje marzenia, kim będziesz w przyszłości itp. Dużym zainteresowaniem cieszyły się konkursy, w których wzięli udział wszyscy uczniowie. W przebieg zabawy zaangażowali się również rodzice, którzy w odświętnie udekorowanej sali lekcyjnej przygotowali dla dzieci wspaniały, słodki poczęstunek. Także uczniowie klasy VI pomogli w przygotowaniach do zabawy andrzejkowej. Wszystkim serdecznie dziękujemy.

wych. kl. III a
    E. Siorek