Akcja ,, Rodzice czytają dzieciom” w Punkcie Przedszkolnym

22.11.2016 rozpoczęła się w Punkcie Przedszkolnym seria spotkań ,, Rodzice czytają dzieciom” inspirowana kampanią społeczną ,, Cała Polska czyta dzieciom”. Pierwszym rodzicem, który odwiedził przedszkolaki była mama Bartka, która przeczytała dzieciom wiersze Jana Brzechwy, które bardzo dobrze są znane wszystkim przedszkolakom. Kolejnego dnia gościliśmy mamę Emilki. Tym razem przedszkolaki miały okazję wysłuchać baśnii legend polskich. Dodatkowo wysłuchaliśmy pięknych bajek o zwierzętach z morałem. Wszystkie dzieci były bardzo zadowolone i chętnie słuchały czytanych utworów. Zapraszamy kolejnych rodziców do udziału w akcji czytelniczej rozpoczętej w naszej grupie przedszkolnej.

Opracowała:
Magda Kusz