Przedstawienie z okazji Święta Odzyskania Niepodległości w Punkcie Przedszkolnym

W dniu 10.11.2016 obchodziliśmy w Punkcie Przedszkolnym Narodowe Święto Niepodległości. Z tej okazji dzieci zaprezentowały krótki program artystyczny, a efekty swojej pracy przedstawiły dyrekcji szkoły oraz rodzicom. Uroczystość rozpoczął  Pan Dyrektor Andrzej Kruk witając wszystkich zebranych gości i dodając otuchy małym aktorom. Dzieci recytowały wiersze o ojczyźnie oraz śpiewały pieśni patriotyczne, następnie wszyscy wspólnie odśpiewali hymn narodowy. Głównym celem spotkania było kształtowanie miłości i przywiązania do kraju ojczystego, jego kultury i tradycji.

opracowała:
Magda Kusz