Nasza uczennica laureatką konkursu
„Jak to z tym pieniądzem było…- czyli historia pieniądza dla maluchów”

Uczennica klasy IIb Martynka Kuś zdobyła 1 miejsce w konkursie plastyczno-rysunkowym „Jak to z tym pieniądzem było…- czyli historia pieniądza dla maluchów” organizowanym przez Muzeum Okręgowe w Rzeszowie i Narodowy Bank Polski. Praca Martynki została wybrana przez Komisję Konkursową spośród ponad 200 prac nadesłanych ze szkół i przedszkoli z Rzeszowa i okolic. Przy wyborze prac brano pod uwagę m.in. umiejętność przedstawienia tematu w formie plastycznej, sugestywność przedstawienia tematu, samodzielność wykonania pracy (brak pomocy ze strony osób dorosłych) oraz estetykę i oryginalność. Za wykonanie zwycięskiej pracy i zdobycie I miejsca Martynka otrzymała cenne nagrody. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Wychowawca klasy IIb
Justyna Adamska-Szałajko