,, Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków" - teatrzyk dla dzieci

26.09.2016 r. aktorzy z teatru Art-Re z Krakowa zaprezentowali dzieciom z Punktu Przedszkolnego oraz klasy 1 adaptację teatralną bajki o Królewnie Śnieżce  i siedmiu krasnoludkach. Spektakl przeplatany był wesołą muzyką, tańcami oraz wyjątkową scenografią, wszystko to przybliżyło dzieciom bajkową  scenerię. Dzieci bawiły się wspaniale a niektórym udało się także współtworzyć przedstawienie wraz z aktorami. W trakcie spektaklu artyści prowadzili wesoły dialog z dziećmi i zapraszali na scenę do wspólnej zabawy, nie zapominając jednak o przekazaniu morału płynącego z zaprezentowanej opowieści.

Opracowała:
Magda Kusz