Koniec roku 2014/2015- pożegnanie klasy 6

Piątek 26 czerwca 2015r. był ostanim dniem roku szkolnego 2014/2015. Dla uczniów klasy VI, to też ostatni dzień w naszej szkole, oni ukończyli szkołę podstawową. W związku z tym uroczyście pożegnali się z nauczycielami, młodszymi kolegami i pracownikami szkoły. Przygotowali wiersze, piosenki i słowa podziękowania dla wszystkich, z którymi  spędzili w szkole 6 lat.
   Następnie Dyrektor szkoły wręczył świadectwa wszystkim  uczniom z kl.IV-VI , którzy  otrzymali promocje z wyróżnieniem.  Zostali oni nagrodzeni książkami, a niektórzy otrzymają stypendia Prezydenta Miasta Rzeszowa i stypendia Dyrektora szkoły za bardzo wysokie wyniki w nauce. Uczniowie kl.VI otrzymali również zaświadczenia Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej w Krakowie o wynikach sprawdzianu szóstoklasisty.
   Wszystkim życzymy miłych, udanych wakacji. Do zobaczenia 1 września.
wychowawca kl.VI
Alicja Woźniak