Powitanie wiosny

W dniu 23 marca uczniowie naszej szkoły licznie zgromadzili się na sali gimnastycznej, by powitać nadejście kalendarzowej wiosny. W ramach Pierwszego Dnia Wiosny uczniowie brali udział w pokazie cyrkowym na początku, którego wesoły klown wprowadził wszystkich w atmosferę wspaniałej zabawy. Program wystąpienia obejmował m.in.: żonglerkę, akrobacje, iluzję, ekwilibrystykę- w którym nie zabrakło pozytywnych wrażeń i uśmiechów na twarzach widowni.
   Przygotowany został również przez Samorząd Uczniowski specjalny wiosenny program dla uczniów klas I-VI, który zawierał  interesujące zabawy z atrakcyjnymi nagrodami. Wśród zabaw znalazły się między innymi konkursy: „Pokaz Mody”, ”Mam Talent”, „Tor Przeszkód”, „Randka w Ciemno”, „Tak- Nie”, a także wybrani zostali „Miss i Mister Szkoły”. Publiczność nie tylko z zaciekawieniem obserwowała zabawy i konkursy, ale również dopingowała swoim faworytom.
   Uroczyście wiosnę powitały także dzieci z oddziału przedszkolnego 0a i 0b uczestnicząc w spacerze z pięknie przyozdobioną Marzanną.

wychowawca kl.Ib
Martyna Schmidt