Konkurs biblijny kl. I - III

27 lutego 2015r. miało miejsce wręczenie nagród w Konkursie plastycznym pt. „Uczniowie w Ewangelii św. Marka” dla dzieci szkół podstawowych klasy od I do III organizowanym przez Dzieło Biblijne im. św. Jana Pawła II w Diecezji Rzeszowskiej. Odbyło się ono w Millenium Hall o godz. 10.30 na piętrze II, na tzw. „balkonie” naprzeciwko „Lux Medu” w obecności Ks. Bpa Ordynariusza Jana Wątroby. Po ogłoszeniu wyników Konkursu nastąpił wernisaż nagrodzonych i zakwalifikowanych na wystawę prac.
   Do udziału w konkursie po etapie szkolnym zakwalifikowali się: Amelia Mendocha (I), Tymoteusz Bieniek (II), Katarzyna Nowak (III). Niestety w etapie diecezjalnym nie odnieślismy większych sukcesów, jedynie praca plastyczna Amelii Mendochy została zakwalifikowana na wystawę.
ks. Grzegorz Wolan