W karnawale, w karnawale odwiedzamy wszystkie  bale

Szkolnym zwyczajem, jak co roku odbyła się w naszej szkole zabawa karnawałowa dla klas 0-III. Sala pięknie udekorowana balonami, dzwonkami z bibuły i serpentynami, już sama zachęcała do zabawy. Przebierańcy, a wsród nich: księżniczki, biedronki, kowboje, kotki i wiele innych pomysłowych kostiumów, bawili się znakomicie. Bal karnawałowy, już po raz kolejny prowadziła pani Bożena Płonka, która muzyk± i ¶piewem zachęcała do wspólnej zabawy. Tradycyjnie podczas przerwy tanecznej uczniowie zostali zaproszeni na poczęstunek, przygotowany przez rodziców z poszczególnych klas.
   Wszyscy uczestnicy dobrze się bawili, byli zadowoleni. Zabawę zakończyli z poczuciem mile spędzonego czasu.
wych. kl.II
Joanna Kwietniowska