Jasełka i szkolny konkurs kolęd

W przedświąteczny piątek- 19 grudnia, miała miejsce w naszej szkole piękna uroczystość. Uczniowie, nauczyciele, pracownicy szkoły, rodzice i zaproszeni goście spotkali się, aby obejrzeć Jasełka, przygotowane przez dzieci pod opieką Pani Doroty Markowicz i ks. Grzegorza Wolana. Przywitał wszystkich Pan Dyrektor, wprowadzając nas w atmosferę nadchodzących dni. Księdz Prałat Mieczysław Mleczko odczytał Ewangelię o narodzeniu Pana Jezusa, przewodniczył modlitwie i złożył bożonarodzeniowe życzenia. Przedstawienie i śpiewane kolędy wprowadziły wszystkich w świąteczny nastrój. Dzieci pięknie wcieliły się w biblijne postacie. Zachwycały stroje i piękna scenografia. Następnie odbył się IV Szkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek. W klasach dzielono się opłatkiem, składano sobie życzenia. W świątecznym nastroju rozstaliśmy się, aby spotkać się już w nowym 2015 roku. BŁOGOSŁAWIONYCH ŚWIĄT !!!

Wyniki IV Szkolnego Konkursu Kolęd i Pastorałek:

kl. I - III:
miejsce I: Aleksandra Haber, kl.Ia, Dziś w Betlejem;
miejsce II: Tomasz Nowak, kl.Ia, Dzisiaj w Betlejem;
miejsce III: Klaudia Hadała, kl.Ib, Dzisiaj w Betlejem.

kl. IV - VI:
miejsce I: Agata Czopik, kl.VI, Gwiazdki świecą nad stajenką;
miejsce II: Ewelina Nowak, Wiktoria Skiba, kl.VI, Bóg się narodził nam;
miejsce III: Rozalia Banaś, kl. VI, Uciekali.
ks. Grzegorz Wolan