Akcja Góra Grosza

W dniach 24 listopada – 5 grudnia 2014 roku w naszej szkole została zorganizowana akcja Góra Grosza. Celem akcji jest zebranie funduszy na pomoc dzieciom wychowującym się poza własną rodziną, w tym na tworzenie i dofinansowanie domów dla dzieci, rodzinnych domów dziecka, pogotowi rodzinnych, zawodowych rodzin zastępczych oraz domów dziecka, które realizują prorodzinne programy wychowawcze. Zbiórkę drobnych monet zorganizowali uczniowie kl.6, a szczególnie członkowie Samorządu Uczniowskiego. Wzięli w niej udział wszyscy uczniowie naszej szkoły. Akcja ta dała uczniom możliwość otwarcia się na drugiego człowieka, podjęcia wspólnego dzieła, do którego każdy mógł się przyłączyć i aktywnie je wspierać.

wych. kl.6
Alicja Woźniak