Kwesta charytatywna

Tradycyjnie odbyła się ona 1 i 2 listopada na cmentarzach Rzeszowa i w  okolicznych miejscowościach na cmentarzach parafialnych. Nasza szkoła i uczniowie od wielu już lat z wielkim sercem włączają się w pomoc potrzebującym i z radością kwestują na cmentarzu parafialnym w Rzeszowie, os. Biała. Uzyskane środki w tym roku zostaną przeznaczone na bieżącą działalność statutową Rzeszowskiego Towarzystwa im. św. Brata Alberta oraz na spłatę kredytu zaciągniętego na budowę CIS. Podczas ubiegłorocznej kwesty na konto Towarzystwa wpłynęło ponad 120 tysięcy złotych.
   W tym roku kwestowali: Ewelina Nowak, Wiktoria Skiba, Gabriel Słowik, Mateusz Pałka, Agata Czopik, Oliwia Kocój. Dziękuję wszystkim zaangażowanym.

ks. Grzegorz Wolan