Wakacje, wakacje i ... do szkoły!

Skończył się czas laby, zeszyty i książki kupione. Niby wszystko przygotowane. Rozpoczynamy nowy rok szkolny i katechetyczny. Nie można w tym kontekście zapomnieć o Panu Bogu. Zresztą teraz pewnie intensywniej będziemy poszukiwać Jego pomocy. Przecież klasówki, odpytywania... samemu ciężko będzie.
   Aby ten rok szkolny rozpocząć jak na Chrześcijan przystało - rozpocznijmy go z Panem Bogiem. Eucharystia - sprawowana w intencji dzieci i młodzieży, wychowawców, nauczycieli i katechetów - została odprawiona w naszym kościele parafialnym 1 września o godzinie 8:00. Dziękuję wszystkim, szczególnie młodym parafianom za  uczestnictwo w tej Najświętszej Ofierze.
 ks. Grzegorz Wolan