Ach co to był za bal…

Jak co roku, także i w tym odbyła się w naszej szkole zabawa karnawałowa. O oprawę muzyczną oraz dekorację sali zadbali uczniowie klasy szóstej i piątej, wspomagani przez panią Elżbietę Siorek. Uczestnicy zabawy wykazali się wielką wyobraźnią i pomysłowością w przygotowaniu kolorowych i różnorodnych kostiumów. Wspólnie bawili się piraci, policjanci, Spidermani, Batmani, dziewczynki najczęściej przebierały się za księżniczki, wróżki i cyganki. Wesołe pląsy przeplatane były konkursami z atrakcyjnymi nagrodami. Dużą popularnością cieszyły się tańce z balonami, na gazecie, konkurs na najciekawszy strój. Tradycyjnie wybrano także królową i króla balu. W czasie zabawy nie zabrakło również słodkiego poczęstunku, który przygotowali rodzice. Była to bardzo udana impreza za którą dziękujemy wszystkim uczestnikom.

wych. klasy „0”
Monika Kmieć