Kochamy Was Babciu i Dziadku!

Są takie dwa dni w roku, w których obdarzamy szczególnymi dowodami miłości i szacunku babcie i dziadków. Pamiętali o nich również najmłodsi uczniowie naszej szkoły. W dniu 11.02.2014r. przybyli do nas szacowni goście, by podziwiać występy swoich wnucząt. W udekorowanej sali dzieci z oddziału przedszkolnego zaprezentowały program artystyczny. W pierwszej części dzieci wystawiły Czerwonego Kapturka, w drugiej zaś przedstawiły okolicznościowe wiersze i piosenki. Wnuczęta obdarowały także babcie i dziadków upominkami. W przyjęciu gości pomogli rodzice, którzy przygotowali słodki poczęstunek. Była to okazja do rozmów, dzielenia się wrażeniami, a przede wszystkim umocnienia więzi rodzinnych i bliższego poznania się.

wych. klasy „0”
Monika Kmieć