Lekcja multimedialna

Przy okazji wyjazdu kl. IV- VI na multimedialną lekcję filmową kontynuowaliśmy poznawanie zabytków naszego miasta. Tym razem  były to: Ogrody  Bernardyńskie, Bazylika Mniejsza oraz pomnik Walk Rewolucyjnych. Następnie po krótkim pobycie w Mc Donald udaliśmy się do WDK na multimedialną lekcję: „Historia efektów specjalnych w filmie”. Po lekcji uczniowie obejrzeli film „Wyspa Nim”. Wycieczka  zakończyła się około  15.
   Również klasy I, II, i III 6 lutego udały się do WDK w Rzeszowie na lekcję multimedialną nt "Historia dźwięku i muzyki w filmie". Uczniowie mieli możliwość oglądnąć film pt. "Przygoda w Paryżu".

wych. kl.VI
Barbara Woźniak