Szkolna Wigilia

W przedświąteczny piątek, ostatniego dnia nauki w tym roku (20 grudnia), miała miejsce w naszej szkole przemiła uroczystość. Jak co roku uczniowie, nauczyciele, pracownicy szkoły, rodzice i zaproszeni goście spotkali się, aby obejrzeć Jasełka, przygotowane przez dzieci pod opieką Pani Doroty Markowicz i ks. Grzegorza Wolana. Przywitał wszystkich Pan Dyrektor i oddał głos Księdzu Prałatowi Mieczysławowi Mleczce. Przedstawienie i śpiewane kolędy wprowadziły wszystkich w świąteczny nastrój. Dzieci pięknie wcieliły się w biblijne postaci. Zachwycały stroje i piękna scenografia. Po przedstawieniu - dzieląc się opłatkiem, składano sobie życzenia osobiście, indywidualnie. Następnie odbył się III Szkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek. W świątecznym nastroju rozstaliśmy się, aby spotkać się już w nowym 2014 roku. BŁOGOSŁAWIONYCH ŚWIĄT !!!

ks. Grzegorz Wolan