Najmłodsi w Fantazji

22 października 2013r. dzieci z zerówki i klasy pierwszej wraz z wychowawczyniami wybrały się na pierwszą wspólną wycieczkę do Centrum Zabaw FANTAZJA. Celem wyprawy było ukazanie najmłodszym możliwości atrakcyjnego spędzania czasu wolnego, a także  kształtowanie pozytywnych relacji społecznych. Dzieci korzystały z basenu z piłeczkami, dmuchanych zjeżdżalni, labiryntów rur i przejść, ścianki do wspinaczki, trampoliny oraz armatek na piłki. Dużym powodzeniem zarówno wśród chłopców, jak i dziewczynek cieszyły się samochody – prawdziwe szaleństwo.
   Wszyscy wrócili do szkoły zmęczeni, ale bardzo szczęśliwi. To była bardzo udana wycieczka.
 Wychowawca klasy „0”
Monika Kmieć