Szkoła Muzyczna Yamaha w naszej szkole

W dniu 17 października w naszej szkole swoja ofertę  muzyczną przedstawiła Szkoła Muzyczna Yamaha. Zgromadzonym na sali gimnastycznej uczniom, muzycy - nauczyciele szkoły, zaprezentowali szeroką ofertę nauki gry na różnych  instrumentach. Można było posłuchać brzmienia gitary klasycznej, gitary elektrycznej, gitary basowej, skrzypiec, saksofonu, perkusji. Każdy mógł również usłyszeć ciekawe wykonanie instrumentalne znanych utworów i zaśpiewać je przy profesjonalnym akompaniamencie.
   Takie koncerty Szkoły Muzycznej Yamaha zawsze cieszą się w naszej szkole dużym zainteresowaniem, gdyż prowadzone są bardzo ciekawie.

nauczyciel muzyki
                                Markowicz Dorota