Dzień Edukacji Narodowej

14 października 2013r. w Teatrze Maska odbyła się uroczystość Miejskiego Dnia Edukacji Narodowej,  Prezydent Miasta Rzeszowa Pan Tadeusz Ferenc wręczył nagrody dla nauczycieli. Wśród wyróżnionych pedagogów, nagrodę odebrała nauczycielka nauczania zintegrowanego z naszej szkoły, Pani Elżbieta Siorek.
   15 października 2013r. w kinie Helios odbyła się uroczystość Święta Edukacji Narodowej organizowana przez Podkarpackiego Kuratora Oświaty w Rzeszowie Pana Jacka Wojtasa. Wśród wyróżnionych pedagogów nagrodę odebrała nauczycielka języka polskiego z naszej szkoły, Pani Barbara Woźniak.
   Jest to duże wyróżnienie dla nauczycielek, ale również dla całej społeczności Szkoły Podstawowej Nr 9. Serdecznie gratuluję.