"Zerówka" w kinie Helios

Dnia 11.06.2013r. dzieci z oddziału przedszkolnego wybrały się do kina „Helios” na film pt. „Tedi i poszukiwacze zaginionego miasta.” Bajka opowiada o tym, jak, dzięki szczęśliwemu zbiegowi okoliczności, Tedi – wieczny marzyciel pracujący na budowie - zostaje wzięty za sławnego archeologa i wysłany na ekspedycję do Peru. Z pomocą swojego wiernego psa Jeffa, nieustraszonej pani profesor, (nie)gadającej papugi i wścibskiego pomocnika, próbuje uratować Zaginione Miasto Inków przed złowrogimi poszukiwaczami skarbów. Była to bardzo zabawna bajka dla najmłodszych, pełna ciekawych przygód i zwrotów akcji. Do szkoły dzieci wróciły zadowolone i uśmiechnięte.

wychowawca klasy „0”
                                                                                                                         Monika Kmieć