Światowy  Dzień Książki i Praw Autorskich

23.04.2013 roku szkoła wzięła udział w Światowym Dniu Książki i Praw Autorskich w bibliotece na osiedlu - Nowe Miasto. Uczniowie klas II, IV, V i VI spotkali się tym dniu z Bajkową Wróżką, rozwiązywali zagadki literackie i wzięli udział w promowaniu książki i czytelnictwa. Jednak główną atrakcją spotkania był spektakl pt. ”Czerwony Kapturek" według Ch. Perraulta, w wykonaniu uczniów naszej szkoły. Przedstawili oni przygody bohaterów baśni. Występ spotkał się z dużym uznaniem ze strony najmłodszych czytelników. W podziękowaniu za całoroczną współpracę z biblioteką i piękny występ Pani wicedyrektor Monika Ohar -Pawiak wręczyła listy pochwalne nauczycielom z naszej szkoły.

wych. kl.II
Elżbieta Siorek