Palmy wielkanocne, kartki świąteczne i  pisanki – Wielkanoc 2013
  Projekt  i  wykonanie - uczniowie  klas IV, V, VI

Kolejny rok i kolejny czas poprzedzający Święta Wielkanocne a wraz z nim zakupy palm wielkanocnych, pisanek czy kartek świątecznych. Uczniowie naszej szkoły z klas IV, V i VI wykonali te świąteczne elementy  samodzielnie  na lekcjach plastyki i techniki. Najciekawsze prace zaproponowali mieszkańcom dzielnicy Biała w kościele p.w. Miłosierdzia Bożego w Rzeszowie po mszach w niedzielę - 10 III, 17 III oraz  24 III 2013 roku.
   Ofiarowane przez mieszkańców pieniądze za kartki, palmy i pisanki uczniowie przekazują  na  misje w Afryce. Na misje uczniowie zbierają również znaczki pocztowe, które wysyłamy do Referatu Misyjnego Księży Werbistów w Pieniężnie

nauczyciel plastyki
                                Dorota Markowicz