,,Pierwszy dzień wiosny w naszej szkole”- marzec 2013

W czwartek 21 marca w naszej szkole powitaliśmy wiosnę. Chociaż za oknem aura nie wskazywała o jej nadejściu  nie zrezygnowaliśmy aby przywitać chociaż tę kalendarzową. W tym dniu Samorząd Szkolny przygotował dla wszystkich uczniów specjalny program. Wcześniejsze ogłoszenia na korytarzu szkolnym i w klasach informowały o ,,Powitaniu wiosny”. Liczne zabawy zapraszały uczniów klas I - VI do wzięcia udziału w tej wiosennej szkolnej imprezie. W programie znalazły się takie konkursy jak: ,,Mam talent”, ,,Randka w ciemno”, ,,Top model”, wybory Miss  i Mistera szkoły oraz  zawody sportowe. Wybory ,,Miss and Mister” przeprowadzono w dwóch kategoriach wiekowych. Zabawy i konkursy prowadziły dwie uczennice z klasy VI Katarzyna Czechowicz oraz Kinga Stolarska. Liczna publiczność wypełniająca salę gimnastyczną obserwowała konkursy i zabawy oraz dopingowała swoim faworytom.
   Wszyscy zwycięzcy zostali nagrodzeni słodyczami i drobnymi upominkami. Pozostali uczniowie byli zadowoleni, że wesoło minął ten pierwszy dzień wiosny.

opiekun  Samorządu  Szkolnego
                                      Dorota  Markowicz