Szkoła Podstawowa nr 9 w Rzeszowie
      35-314 Rzeszów       ul. Miła 58       woj. podkarpackie         tel/fax (17) 748 38 60
e-mail:
sekretariat@sp9.resman.pl
                pracownia komputerowa: e-mail: pracownia@sp9.resman.pl
powrót do strony głównej
Moje zainteresowania – zapasy

Nazywam się Michał Ożóg,  chodzę do klasy  VI  Szkoły Podstawowej nr 9 w Rzeszowie. Uczęszczam na zajęcia sportowe - zapasy. Trenuję  ponad rok, chodząc na zajęcia 3 razy w tygodniu. Brałem udział  w zawodach młodzików w zapasach w stylu wolnym w Zgierzu, gdzie zająłem 5 miejsce w swojej kategorii. W grudniu 2012 roku  brałem udział w mistrzostwach wojewódzkich w zapasach stylu wolnym w Kraśniku (woj. lubelskie). Zająłem tam 2 miejsce w swojej kategorii i zdobyłem srebrny medal, a w Kamieniu złoty medal w kategorii wagowej powyżej 50kg.
   Nasza drużyna również zajęła tam 2 miejsce i przywieźliśmy złote, srebrne oraz brązowe medale. Mam nadzieję, że uda mi się jeszcze odnieść w przyszłości jakieś sukcesy  w tej dziedzinie sportu.