Wigilia  szkolna

W piątek 21 grudnia w naszej szkole, zgodnie z tradycją odbyły się jasełka, przygotowane przez dzieci pod opieką Pani Doroty Markowicz i ks. Grzegorza. Rodzice, zaproszeni goście, pracownicy szkoły i społeczność uczniowska mieli możliwość odczuwania magii Świąt Bożego Narodzenia. Wiele scen i prezentowane przez dzieci kolędy wywoływały łzy wzruszenia, a także uśmiech na twarzach widzów. Po występie odbył się już po raz drugi w naszej szkole Konkurs Kolęd. Uczestnicy zostali nagrodzeni owacjami, gromkimi brawami. Na zakończenie Pan Dyrektor złożył wszystkim życzenia świąteczne i noworoczne, a młodym artystom wręczył nagrody. Uczniowie rozeszli się do swoich sal, gdzie odbyły się wigilie klasowe.

Nagrodzeni:

kl. I-III:
I miejsce: Zuzanna Cyran, Mateusz Kurdziel, Paulina Kurdziel;
II miejsce: Weronika Kopiec, Małgorzata Porada;
III miejsce: Kinga Ruta, Marika Moraniec;
III miejsce: Izabela Piekarska, Martyna Ferenc;
wyróżnienie: Kinga Szyszka, Sylwia Płonka.

kl. IV-VI:
I miejsce: Jagoda Ozga;
II miejsce: Agata Czopik, Ewelina Nowak;
III miejsce: Rozalia Banaś, Jagoda Szetela;
wyróżnienia: Wiktoria Skiba, Paulina Miąsik; Julia Olecj, Mija Szura.

Ks. Grzegorz Wolan