Akcje charytatywne
Kartki świąteczne –Boże  Narodzenie 2012
projekt i wykonanie – uczniowie S.P. 9 w Rzeszowie

Zwyczaj wysyłania życzeń z okazji świąt Bożego Narodzenia jest znany od dawna, ale w obecnych czasach zmienia się forma przekazu. Wybór zależy od wysyłającego życzenia. Z kolejną propozycją wysyłania życzeń na kartkach świątecznych wyszli uczniowie klas IV, V i VI. Przedstawili oni swoje własnoręcznie wykonane kartki mieszkańcom dzielnicy Biała w kościele po mszach w niedziele w dniach 2, 9 i 16 grudnia 2012 roku.
   Ofiarowane pieniądze przekazano dzieciom z Podkarpackiego Hospicjum w Rzeszowie oraz Fundacji Złotowianka w Złotowie, która dofinansowuje rehabilitację Marysi Lasoty.
   To nie koniec akcji charytatywnych zorganizowanych w naszej szkole. Uczniowie z ks. Grzegorzem zbierali dary rzeczowe dla dzieci z Domu Dziecka w Strzyżowie. Wszyscy chętnie dzielili się upominkami. Dyrektor i wychowankowie Domu Dziecka przysłali nam podziękowania za trud i zaangażowanie oraz własnoręcznie wykonaną kartkę z życzenia świątecznymi.

nauczyciel plastyki
         Dorota Markowicz

Kartki wykonane przez uczniów kl.IV

Kartki wykonane przez uczniów kl.V