"Magiczny świat”- konkurs plastyczny

W listopadzie uczniowie naszej szkoły wzięli udział w konkursie plastycznym organizowanym przez Sagier PR s.c. oraz centrum handlowe Auchan pt. ,,Magiczny świat”. W ramach tej tematyki mogli oni zaprezentować takie prace jak: ,,Mój bajkowy przyjaciel”, ,,Wycieczka w kosmos”, ,,Gdybym był czarodziejem” oraz ,,Po drugiej stronie tęczy”. Największym powodzeniem wśród uczniów cieszył się temat ,,Wycieczka w kosmos”. Wykonali oni wiele ciekawych prac w technice pasteli. Uczennica klasy IV Paulina Miąsik zdobyła  II miejsce w konkursie, a wyróżnienie otrzymały Rozalia Banaś, Jagoda Szetela z klasy IV oraz Klaudia Kocoj z klasy VI.
   Otrzymały one pamiątkowe dyplomy oraz ciekawe upominki.

nauczyciel plastyki
                                    Dorota Markowicz