Zabawa andrzejkowa

Pięknie wystrojona przez uczniów kl.VI sala gimnastyczna naszej szkoły powitała odświętnie ubrane dzieci z klasy „0”, I, II, III w dniu 29 listopada br. Jak na tę porę roku przystało odbyła się tu zabawa andrzejkowa. „Sokoły”, „Kaczuchy”, „Jedzie pociąg z daleka”, to tylko nieliczne tańce ulubione przez wszystkie dzieci. Nie zabrakło też „powiedzeń”, „przysłów” koniecznych na tego rodzaju imprezie. Radosny nastrój dzieci został powiększony przez zaangażowanych rodziców, którzy na odświętnie nakrytych stołach w salach lekcyjnych przygotowali dla swoich pociech wyśmienity poczęstunek.
   Również uczniowie kl. IV-VI bawili się na dyskotece andrzejkowej, która odbyła się 28 listopada. Samorząd Szkolny przygotował muzykę dyskotekową oraz wróżby andrzejkowe.

wych. kl.III
Jadwiga Reizer