Indywidualne Mistrzostwa Młodzieży Szkolnej w LA- wrzesień 2012

W dniu 21.09.2012r. na obiektach CWKS Resowia Rzeszów odbyly się Indywidualne Mistrzostwa w Lekkiej Atletyce w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej. W zawodach tych uczestniczyli uczniowie naszej szkoły w składzie: Dudzak Patrycja, Stolarska Kinga, Łuka Agnieszka, Szczepanik Wiktoria, Czechowicz Katarzyna, Skarbowski Daniel, Czudec Michał, Chuchla Norbert, Kubicz Przemek, Pazdan Daniel. Nasz zespół wystąpił w następujących konkurencjach: bieg na 60m, bieg na 600m-dziewczęta i 1000m chłopcy, rzut piłeczką palantową, skok w dal. Nasi zwodnicy uplasowali się w środku stawki co przy dużej konkurencji jest sporym osiągnieciem.

Mirosław Stybak
nauczyciel WF