I miejsce w Rrzeszowie w koszykówce chłopców

Dużym sukcesem naszej szkoły zakończyły się rozgrywki szkół podstawowych w koszykówce chłopców. Nasza reprezentacja po wygraniu eliminacji ze szkołami SP 24 ( 20:17) i SP 4 (40:5) awansowała do ścisłego finału, gdzie zmierzyła się z SP nr 5 i SP Pijarek. Emocjonujące spotkania zakończyły się naszym zwycięstwem. A oto wyniki finału SP9 - SP5 19:14, SP9 -SP Pijarek 31 - 10.W skład zwycięskiego zespołu weszli: Kamil Poninkiewicz, Wojtek Przysada, Patryk Pitera, Patryk Gieroń, Arek Książek, Daniel Abo Assaf, Maciek Rudek, Radek Dudek, Mateusz Wróbel, Łukasz Piekarski, Paweł Kocój.
   Składam wyrazy podziękowania dla pani Dudek i pani Poninkiewicz za pomoc w organizacji zawodów.

prowadzący:
 Mirosław Stybak