"Cała Polska czyta dzieciom"- podsumowanie cyklu zajęć czytelniczych

6 czerwca 2012 roku klasy naszej szkoły: pierwsza, czwarta, piąta i szósta pod opieką pani Elżbiety Siorek i Barbary Woźniak wzięły udział w podsumowaniu cyklu zajęć bibliotecznych pod hasłem „Cała Polska czyta dzieciom” w zaprzyjaźnionej bibliotece na osiedlu „Nowe Miasto” w Rzeszowie. Oficjalnego otwarcia imprezy dokonała pani Maria Gulak, kierownik tejże biblioteki. Po wspólnym odczytaniu wiersza Juliana Tuwima „Lokomotywa” odbyło się uroczyste pasowanie zgromadzonych dzieci na czytelników tej biblioteki. Na czytelników pasowani byli  również uczniowie klasy pierwszej naszej szkoły. Następnie nasza szkoła pokazała dla wszystkich przygotowaną sztukę teatralną  pt. „Kot w butach”. Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe książeczki i słodki poczęstunek.

Barbara Woźniak