Sztuka iluzji

W dniu 26 kwietnia uczniowie naszej szkoły odbierali sztukę iluzji. Iluzjonista przedstawił  pokaz pełen humoru i  śmiechu połączony z fantastyczną zabawą. Występ obejmował naukę sztuczek, konkursy, żonglerkę, złudzenia optyczne, łączenie kół, tajemnicze chustki, zdradzanie sekretów z randką w ciemno włącznie.
   Rozrywka, pełna niespodzianek, z dobranym podkładem muzycznym była lekka w odbiorze, przyjemna, uczyła koncentracji i poczucia pewności siebie. Uczniowie z satysfakcją i zadowoleniem odebrali pokaz nagradzając iluzjonistę gromkimi brawami. Miłym akcentem występu było rozdanie drobnych nagród uczniom, którzy wzięli udział w konkursach.

wychowawca kl. III
Zofia Herba