Sukces naszych uczniów w Międzyszkolnym Konkursie Matematyczno - Przyrodniczym

W dniu 19 kwietnia tzech uczniów kl. VI naszej szkoły wzięło udział w  Międzyszkolnym Konkursie Matematyczno - Przyrodniczym organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 15 w Rzeszowie. Uczniowie rozwiązywali zadania zamknięte oraz otwarte z zakresu  matematyki i przyrody. Zadania dotyczyły między  innymi: działań na liczbach wymiernych, obliczeń związanych z czasem, obserwacji pogody. Nasi uczniowie spisali sie bardzo dobrze zajmując pierwsze trzy miejsca: Arkadiusz Książek - I, Wojciech Przysada - II i Radosław Dudek - III. Wszyscy otrzymali dyplomy i upominki. Zostaliśmy również poczęstowani sokiem i ciastkami. Poznaliśmy  nowych kolegów z innych szkół.

nauczyciel matematyki
                                Alicja Woźniak