Spotkanie z pisarzem

22 marca klasa I wzięła udział w spotkaniu autorskim z pisarzem Andrzejem Grabowskim – Kawalerem Orderu Uśmiechu. Nawiązał on z uczniami więź sympatii i zaprosił ich do czytania książek, jako piękniejszej strony świata. Z humorem opowiadał o książkach i swoich podróżach. Podkreślał też potęgę marzeń i wyobraźni jako podstawę szczęścia w każdym człowieku. Dzieci mogły zadawać gościowi pytania dotyczące jego życia jak i twórczości pisarskiej. Jak na kawalera Orderu Uśmiechu przystało, został poddany próbie wypicia szklanki soku z cytryny. Pod koniec spotkania pisarz podpisywał swoje książki, wpisując dedykacje i autografy.

wych. kl.1
Elżbieta Siorek