Rekolekcje Szkolne

W dniach 12-14 marca 2012 r. uczestniczyliśmy w Rekolekcjach Szkolnych, które prowadził ks. Krzysztof Kołodziejczyk.
    "W tym roku mieliśmy o jeden dzień więcej rekolekcji niż w poprzednich latach. Zajęcia w szkole i kościele były bardzo ciekawe" - Agnieszka Łuka.
   "Rekolekcje, które odbyły się w naszej szkole wyjaśniły mi wiele rzeczy. Oglądnięty film pokazał, że nawet kiedy cierpi się można być szczęśliwym" - Katarzyna Czechowicz.
   "Tegoroczne rekolekcje były dla mnie niezwykłe i pouczające. Pozwoliły mi się wyciszyć i pomyśleć o trudach i radościach życia codziennego, których często nie zauważam" - Klaudia Wyskiel.

ks. Grzegorz Wolan