Kalendarium imprez sportowych Szkoły Podstawowej nr 9 w Rzeszowie
za I półrocze kroku szkolnego 2011/2012

WRZESIEŃ 2011

- Indywidualne Mistrzostwa w lekkiejatletyce w ramach Miejskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej-dziewcząt i chłopców.

PAŹDZIERNIK 2011

- Sztafetowe biegi przełajowe październik 2011. Chłopcy: Książek Arkadiusz, Przysada Wojciech, Pitera Patryk, Poninkiewicz Kamil, Gieroń Patryk, Rudek Maciej, Buż Arek, Skarbowski Daniel, Noga Patryk, Piekarski Łukasz.
Dziewczęta: Stolarska Kinga, Dudziak Patrycja, Czechowicz Katarzyna, Ferenc Natalia, Mazur Patrycja, Kruczek Andżelika, Niedbała Patrycja, Walny Anna, Szalacha Karolina, Jagusztyn Alina, Walny Martyna.

- Indywidualne Biegi Przełajowe. Skład naszej ekipy: Olech Julia - I miejsce w Rzeszowie w kategorii klas III-IV na 59 startujących i awans do zawodów wojewódzkich, Kruczek Andżelika, Pitera Patryk, Hadała Eryk

- Indywidualne Wojewódzkie Biegi Przełajowe: w dniu 22 października 2011 w Przemyślu na Stadionie Polonii Przemyśl odbyły się zawody wojewódzkie w przełajach, gdzie uczestniczyła nasza zawodniczka Julia Olech zajmując 17 miejsce na około 100 startujących.

GRUDZIEŃ 2011

- II miejsce w Turnieju Koszykówki o Puchar Dyrektora MOS-u Rzeszów. Nasza reprezentacja w składzie: Patryk Pitera, Kamil Poninkiewicz, Radek Dudek, Gieroń Patryk, Arek Książek, Maciek Rudek, Natalia Ferenc, zajęła II miejsce w w/w turnieju.

STYCZEŃ 2012

-12 stycznia 2012r. nasza reprezentacja zajęła I miejsce w rozgrywkach grupowych w piłce ręcznej w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej zwyciężając z SP 23 i SP Pijarki. Nasza drużyna awansowała do ścisłego finału, który odbędzie się 26.01.2012. Skład drużyny: Kamil Ponikiewicz, Arkadiusz Książek, Maciej Rudek, Patryk Pitera, Patryk Gieroń, Wojciech Przysada, Radek Dudek, Daniel Abo Assaf, Bartek Siedlecki, Michał Ożóg i Arek Buż.

-21 stycznia 2012r. odbył się w naszej szkole turniej piłki nożne w ramach szkolnego programu profilaktyki przeciwalkoholowej " Sport dla każdego". Turniej odbył się w formule 3x3 i zgromadzil ponad 20 uczestników.

Mirosław Stybak
nauczyciel WF