Konkurs biblijny

W dniu 20 stycznia 2012 r. miało miejsce rozstrzygnięcie Biblijnego Konkursu Plastycznego dla Szkół Podstawowych Diecezji Rzeszowskiej kl. I - III, pt. „Maryja w tajemnicach radosnych w Ewangelii według św. Łukasza”. W Konkursie wzięło udział 171 prac z 57 szkół. Poza konkursem napłynęło 29 prac. Ogłoszenie pełnych wyników nastąpi w dniu 17 lutego 2012 r. o godz. 11.00 w Kurii Diecezjalnej w Rzeszowie (ul. Zamkowa 4).
   Po rozstrzygnięciu etapu szkolnego wysłaliśmy na konkurs 4 prace. Diecezjalna Komisja Konkursowa przyznała wyróżnienie dwóm naszym uczennicom: Emilii Rybarczyk z kl.2 i Patrycji Borowiec z kl.3. Gratulujemy i życzymy sukcesów w następnych zmaganiach konkursowych.

ks. Grzegorz Wolan

Praca Patrycji Jakim z kl.2