Kartki świąteczne -Boże  Narodzenie 2011
projekt i wykonanie - uczniowie S.P. 9 w Rzeszowie

Kolejny już raz w czasie poprzedzającym Święta Bożego Narodzenia uczniowie klas IV,V i VI naszej szkoły przedstawili swoje własnoręcznie wykonane kartki, mieszkańcom dzielnicy Biała w kościele po mszach niedzielnych w dniach 4, 11 i 18 grudnia 2011 roku. Kartka świąteczna wypierana przez inne formy przekazu nadal ma swoją pewną pozycję, w której wyrazić możemy miłej nam osobie cały wachlarz pięknych życzeń. Można ją było wybrać i tym razem. Uczniowie wykonali je na lekcjach plastyki i techniki według własnych projektów.
    Ofiarowane pieniądze przekazano dzieciom z Podkarpackiego Hospicjum w Rzeszowie.

nauczyciel plastyki
Markowicz Dorota