"Królewna Śnieżka”- musical w filharmonii im. A. Malawskiego w Rzeszowie

6 grudnia  uczniowie klas IV, V, VI obejrzeli w filharmonii rzeszowskiej musical pt. ,,Królewna Śnieżka". Było to drugie wyjście na koncert do filharmonii w ramach tegorocznego cyklu koncertów szkolnych.
   Na scenie wystąpił zespół kameralny filharmonii pod batutą Jana Krutula, który był też autorem tekstów i muzyki musicalu. Wszystkim wokalistom, którzy wcielili się w role: Śnieżki, królowej, lustra, księcia, myśliwego towarzyszył chór żeński Zespołu Szkół Muzycznych w Białymstoku. W trakcie koncertu widzowie śledzili los pięknej Śnieżki, krasnoludków i złej królowej. Całość występu podkreślała ciekawa scenografia oraz stroje artystów. W finale musicalu wszyscy artyści zachęcali widzów, aby wspólnie zaśpiewali piosenkę, której piękny refren był mottem całego koncertu - "Piękno i  dobro musi zawsze iść w parze".
   Na widowni przed koncertem jak i po jego zakończenie pojawiał się Mikołaj rozdający cukierki i drobne prezenty. Miał on w tym dniu szczególnie dużo pracy co tym bardziej spodobało się wszystkim w filharmonii.

nauczyciel muzyki
Markowicz Dorota

W drodze do filharmonii zwiedzaliśmy zabytki Rzeszowa:

W filharmonii: